Zarezerwuj pokój
Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy dla Państwa 67 przytulnych i nowoczesnych pokoi utrzymanych w ciepłych, kremowo - brązowych barwach. Do dyspozycji: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz dwa apartamenty – razem 134 miejsca noclegowe. Standardowe wyposażenie każdego pokoju to: funkcjonalne meble, telewizor LCD, telefon, sejf, minibar, elegancka i komfortowo wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów. W każdym pokoju są jedno duże łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka, a komfort snu i prawdziwy wypoczynek zapewnią Państwu nasze wygodne materace doskonale dopasowujące się do kształtów ciała. Posiadamy pokoje z niezależnie sterowaną, najwyższej, jakości klimatyzacją (tylko część pokoi jest klimatyzowana).

Pokój jednoosobowy

Pokoje jednoosobowe. Wygodne, komfortowe, urządzone z zachowaniem najwyższych standardów, o powierzchni 16-20 m2. Wyposażone w łóżko pojedyncze lub małżeńskie.

Pokój dwuosobowy

Pokoje dwuosobowe. Wygodne, przytulne, urządzone w nowoczesnym stylu z utrzymaniem klasycznej elegancji, o powierzchni 16-20 m 2. Kremowo – brązowa kolorystyka nadaje lekkości przestrzeni, a odpowiednio dobrane, ciepłe oświetlenie stwarza niepowtarzalny klimat. Wyposażone w dwa osobne łózka pojedyncze lub duże łóżko małżeńskie.

Pokój trzyosobowy

Pokoje trzyosobowe. Eleganckie i przytulne utrzymane w ciepłej kremowo- brązowej kolorystyce sprzyjającej wypoczynkowi i relaksacji. Odpowiednie oświetlenie i wystrój nadaje im niepowtarzalny klimat. Urządzone z dbałością o najdrobniejsze detale z zachowaniem najwyższych standardów. Wyposażone w dwa osobne łózka pojedyncze lub duże łózko małżeńskie oraz rozkładaną sofę o wymiarach 120 cm/200 cm.

Apartament

Apartament Elegancki, wygodny i szykowny pokój, zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gościa. To jedyne i niepowtarzalne połączenie komfortu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Apartament Business Class

Apartament Business Class to nowoczesny, przestrzenny apartament, skierowany do wymagających Klientów przebywających w stolicy Dolnego Śląska. Przygotowany z myślą o osobach, ceniących spokój, komfort oraz wygodę.